izlozba    Затварање Дечје недеље  обележила је у нашој школи Изложба кућних љубимаца. Ова изложба је већ постала  и део традиције, јер се одржава ево већ трећи пут, а ученици се врло радо одазивају учешћу. Лоши временски услови нису спречили долазак младих власника, а ни њихових кућних љубимаца. Холом школе одзвањао је радостан лавеж паса различитих раса, чуло се мјаукање мачака...Било је дивно играти се са зечевима, птицама, посматрати шарене рибице...Више него икад било је радосних израза лица људи, осмеха деце, дељења загрљаја. Толико љубави према животињама на једном месту! Сви учесници су добили захвалнице, а они најбољи примерци награђени су медаљама и пехарима...Слике говоре више од речи....