office365   Дана 1. априла 2015. године, у учионици будућности наше школе, одржана је обука наставника од стране представника београдске фирме „Деск“ у оквиру пројекта „ Школа будућности “.

Овог пута обука се тицала примене програма Офиса 365 у настави. Овај програм нуди сијасет могућности заштите података којима располаже наставник и простор чувања докумената невероватног капацитета као и могућност њихове размене.

Предавач Горан Катић указао је наставницима на предности коришћења Офиса 365 и то практично показао. Уз то, демонстрирао је и начин коришћења видеоконференције што је изазвало опште одушевљење код предметних наставника. Свако од њих је заказао састанак у касним вечерњим сатима са неким од присутних како би усавршили оно што су научили на обуци.

Наставници са нестрпљењем очекују следећи сусрет са представником пројекта.