Повратак на врх

ДОБРОДОШЛИ НА САЈТ НАШЕ ШКОЛЕ!

viber slika 2021 10 07 18 34 43 687 Било би лепо увести обичај да једном седмично ученици наше школе посећују позориште и на тај начин се упознају са овом уметношћу. Уколико је то неизводљиво из неког разлога, онда позориште треба довести к њима. Не постоји ништа лепше од саме интеракције глумаца са децом, од чаролије која се ствара на сцени, од знатижељних очију деце која једва чекају да виде шта ће се даље десити на позорници, од стицања сазнања да је позориште синоним за живот. Колектив наше школе то зна, а знају и ученици, јер није први пут да позориште долази код нас. Овога пута су се представили представом „ Семафорко“ и то поводом обележавања „ Дечије недеље“. Малишани нису скидали осмех са лица. Учествовали су у разговору са глумцима, помало глумили, viber slika 2021 10 07 18 34 43 073 одговарали на питања, јављали су се. Видело се да су срећни. Представа је била едукативног карактера. Држала је пажњу све време.

Није ни чудо што је на крају побрала све симпатије публике да су дечаци себе почели поистовећивати са главним јунацима у представи.

ПРОЈЕКТИ

zdravo rastimoeko

Skola bez nasilja

leadersshowcase school

skola buducnosti

jedan u milion

dils

profesionalna orijentacija

druga sansa 640x279

Copyright © 2022 ОШ "Јован Јовановић Змај" Rights Reserved.