viber slika 2021 10 07 18 34 42 955 Одувек је спорт био један од омиљених активности наших ученика. Не постоји дечак који не сања тренутак када даје одлучујући гол противничкој екипи или, пак, девојчица која машта о одлучујућем поену у одбојци. И ове године смо један дан у „ Дечијој недељи“ резервисали за спорт и направили мали турнир у фудбалу и одбојци. Играо се фудбал за дечаке и одбојка за девојчице. Ученици старијих разреда су се поделили у екипе и viber slika 2021 10 07 18 34 42 797 направили прави спектакл попут оног на чувеном дербију. Навијачи су скандирали имена својих фаворита, транспаренти су красили трибине, страсти се никако нису могле стишати. Фер игра је био слоган утакмице, а он је истовремено иницирао тимски рад и такмичарски дух.

Био је ово дан за памћење упркос лошем времену..