73244681 2412027269054767 4504095502819655680 n Наша школа и ове године је учествовала на традиционалним Пекарским данима. Наши ђаци такмичили су се у два дана. Најпре су учествовали у радионици уметничког мешења теста где смо освојили треће место.Сутрадан је организовано такмичење у избору за најлепши славски колач. Прошле године наша ученица је освојила прво место и сада смо желели да поновимо резултат.На такмичењу су се пријавила шест ученика који су припремили славске колаче, то су ученици Арсеније Стојчев I/1, Урош Никодијевић I/1, Урош Кадрић IV/1, Лена Бојовић II/1, Јања Бојовић III/1и Јана Стошић VII/1. Наша ученица Јања Бојовић освојила је прво место на такмичењу у категорији основних школа и тиме поновила успех од прошле године, чиме наша школа има пуно разлога да се поноси, поновивши успех Јане Стошић од прошле године.

Друга ученица Лена Бојовић добила је другу награду за најлепши колач са аранжманом. Од срца им честитамо.

Професор верске наставе Милош Павловић