72387736 502227033837321 815125792815054848 n Разлике између ученика млађих и старијих разреда не постоји када је у питању спорт. И једни и други воле да се надмећу у различитим дисциплинама, да побеђују, дају све од себе да игра буде квалитетна и врло коректна. И овог пута ученици млађих разреда на Алексиначком Руднику су то и потврдили кроз различите традиционалне игре. На одбојкашком терену су вукли конопац, гађали конзерве, бацали камен с рамена, скакали у џаковима, играли клис...Учитељице су усмеравале малишане, објашњавале правила игре, стишавале страсти код навијача и пратиле њихово напредовање. Ту су били и родитељи који су бодрили своју децу, навијали, пружали подршку. На тренутак су и они у себи пробудили дете и вратили се у детињство. Сетили су се свих игара, малих свађа, победа и пораза. Зато су управо они били најгласнији и најватренији навијачи.